Zaproszenie na turniej tenisa stołowego o Puchar Prezesa GTS UNIA Choceń

Dnia 23 listopada 2014 r. o godz: 9.30 w Hali Sportowej GOSIR w Choceniu odbędzie turniej tenisa stołowego o Puchar Prezesa GTS UNIA Choceń. Turniej otwiera sezon tenisowy w regionie włocławskim. GTS UNIA Choceń pozostaje jedyną drużyną reprezentującą nasz region w rozgrywkach KPOZTS. Jest organizatorem szeregu turniejów dla aktualnych i dawnych zawodników ligowych oraz amatorów.

Rywalizacja w turnieju o Puchar Prezesa GTS toczyć się będzie w 3 kategoriach:

•    młodzik (szkoły podstawowe) – rocznik 2002 i młodsi (puchary do 3 miejsca, dyplomy do 6 miejsca)
•    kadet /junior (gimnazjum I – III) – rocznik 2001 – 1999 (puchary do 3 miejsca, dyplomy do 6 miejsca)
•    open – rocznik 1998 i starsi (puchary do 3 miejsca, dyplomy do 6 miejsca)
•    dodatkowo wyróżniona zostanie najlepsza zawodniczka turnieju (najwyżej sklasyfikowana w kat. open), najstarszy zawodnik oraz najlepszy zawodnik/czka z terenu gminy Choceń ( najwyżej sklasyfikowani w kat. open).
Rywalizacja rozpocznie się o godz. 9.30. Zawodnicy będą mieli do dyspozycji 10 stołów tenisowych. Rywalizacja będzie się toczyć równolegle             we wszystkich trzech kategoriach.  Hala sportowa będzie otwarta dla tenisistów od godz. 8.30.
      System rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszeń.
      Zgłoszenia  do poszczególnych kategorii przyjmowane będą  bezpośrednio przed turniejem od godz. 8.45 do godz. 9.15 przy stoliku sędziowskim.
Uczestnictwo w kategorii młodzik, kadet – wpisowe 5 zł/osoba. uczestnictwo w kategorii open – wpisowe 10zł/osoba (płatne w dniu zawodów przed ich rozpoczęciem).
Uwaga – zawodników na hali obowiązuje obuwie sportowe o jasnej podeszwie.
    Podczas turnieju omówiony zostanie regulamin IX Choceńskiej Ligi Tenisa Stołowego.
Kontakt: P. Trzcińska 661-035-487, S. Gwardecki 608-576-277

Wszystkich zawodników i zawodniczki, amatorów tenisa stołowego serdecznie zapraszamy do rywalizacji o mistrzowskie tytuły, a kibiców do kulturalnego dopingu swoich faworytów.