Fotorelacja z XII Powiatowych Biegów Ulicznych Choceń 2015

Zawody odbyły się 22 maja 2015 r.
Organizator: Gimnazjum im. Jana Pawła II – Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” w Choceniu.
Współorganizatorzy: Urząd Gminy w Choceniu, Starostwo Powiatowe we Włocławku, Kujawsko – Pomorskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych w Toruniu, GOSiR Choceń.

Uczestników zawodów powitał prezes UKS „Sokół ” Pan Tomasz Chyliński, a otwarcia zawodów dokonała wicedyrektor choceńskiego Gimnazjum Pani Sylwia Pietrzak.
Swoją obecnością zawody uświetnili : Wicestarosta Włocławski Pan Stanisław Budzyński i Sekretarz Gminy Choceń Pani Agnieszka Świątkowska
Zawody przebiegały w zdrowej, sportowej atmosferze oraz sprzyjającej, słonecznej pogodzie.
Dzieci i młodzież wykazała się dużą ambicją, rywalizując bardzo zacięcie do samej linii mety.
Łącznie w 12 biegach wystartowało ponad 400 uczniów z 17 szkół z terenu Powiatu Włocławskiego.
W każdym biegu młodzi sportowcy zostali nagrodzeni medalami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi. Wręczane również były nagrody niespodzianki. Trzy pierwsze szkoły w klasyfikacji drużynowej, w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych otrzymały puchary.
Wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani grochówką, a na mecie mogli ugasić pragnienie wodą sponsorowaną przez Uzdrowisko Wieniec Zdrój.

Wyniki zawodów :

Szkoły podstawowe
Bieg I dziewczęta klasy I – II 250 m
1. Szatkowska Jessika Wilkowice
2. Pawlak Julia Baruchowo
3. Rogalska Patrycja Wilkowice
4. Maciejewska Wiktoria Śmiłowice
5. Politowska Zuzanna Cyprianka
6. Muszyńska Natalia Śmiłowice
Bieg II chłopcy klasy I – II 250 m
1. Kwiatkowski Tymoteusz Wilkowice
2. Kuligowski Rafał Cyprianka
3. Gajowniczek Kamil Cyprianka
4. Filipiak Jakub Choceń
5. Jakubowski Gabriel Choceń
6. Piłat Jan Cyprianka
Bieg III dziewczęta klasy III –IV 400 m
1. Wichlińska Weronika Baruchowo
2. Pawłowska Karolina Choceń
3. Kwiatkowska Karolina Choceń
4. Kotowska Amelia Kłobia
5. Woźniak Karolina Chodecz
6. Waszewska Natalia Chodecz
Bieg IV chłopcy klasy III – IV 400 m
1. Hyba Kamil Wilkowice
2. Żelski Damian Choceń
3. Podczarski Adrian Lubraniec
4. Podgórski Bartosz Choceń
5. Pyszkowski Paweł Baruchowo
6. Dankowski Adam Śmiłowice
Bieg V dziewczęta klasy V – VI 600 m
1. Sobczyńska Bogusława Choceń
2. Cisielska Martyna Chodecz
3. Michalak Wiktoria Chodecz
4. Janulewska Marta Baruchowo
5. Jasińska Aleksandra Lubraniec
6. Adryjańczyk Gabriela Choceń

Bieg VI chłopcy klasy V – VI 600 m
1. Cupryniak Wiktor Chodecz
2. Bladusiak Mateusz Choceń
3. Witowski Krystian Baruchowo
4. Jaśkiewicz Bartłomiej Choceń
5. Rakowski Mikołaj Wilkowice
6. Szpetkowski Miłosz Wilkowice

Gimnazja
Bieg VII dziewczęta klasy I – II 800 m
1. Jakubowska Sara Choceń
2. Tyl Klaudia Brześć kuj.
3. Witkowska Justyna Choceń
4. Spychalska Aleksandra Baruchowo
5. Kujawska Weronika Chodecz
6. Chojnacka Marika Choceń
Bieg VIII dziewczęta klasy III 800 m
1. Gałka Marta Brześć kuj.
2. Pawłowska Joanna Lubraniec
3. Proszkiewicz Daria Choceń
4. Urbańska Julia Kłobia
5. Zasada Daria Choceń
6. Kamińska Małgorzata Choceń

Szkoły Ponadgimnazjalne
Bieg IX dziewczęta 800 m
1. Gołębiewska Patrycja Choceń
2. Góralska Martyna Choceń
3. Klitkowska Magdalena Kowal
4. Kruszyna Samanta Kowal
5. Śmiałek Angelika Kowal
6. Parecka Sandra Choceń
Gimnazja
Bieg X chłopcy klasy I – II 1000 m
1. Matusiak Mikołaj Choceń
2. Styburski Marcel Lubraniec
3. Golasiński Jacek Choceń
4. Nowaczewski Norbert Baruchowo
5. Seklecki Emil Choceń
6. Kruczyński Adam Baruchowo
Bieg XI chłopcy klasy III 1200 m
1. Grabowski Marcin Brześć kuj.
2. Słomczewski Dominik Chodecz
3. Damian Rybski Kłobia
4. Gałka Piotr Brześć kuj.
5. Górski Dawid Chodecz
6. Nowak Michał Kłobia
Szkoły Ponadgimnazjalne
Bieg XII chłopcy 1200 m
1. Kołodziejczak Piotr Choceń
2. Dolatowski Dominik Lubraniec
3. Mroczkowski Michał Choceń
4. Świdoń Daniel Choceń
5. Domżał Damian Choceń
6. Porosa Rafał Choceń
Punktacja szkoły podstawowe
1. Choceń 250 pkt.
2. Wilkowice 221
3. Baruchowo 157
4. Śmiłowice 110
5. Chodecz 101
6. Cyprianka 63
7. Kłobia 52
8. Lubraniec 45
Punktacja szkół gimnazjalnych
1. Choceń 212 pkt.
2. Chodecz 132
3. Brześć kuj. 63
4. Lubraniec 57
5. Baruchowo 54
6. Kłobia 50
Punktacja szkół ponadgimnazjalnych
1. Choceń 121
2. Kowal 64
3. Lubraniec 12

Gimnazjum im. Jana Pawła II W Choceniu składa podziękowania sponsorom,
do których należą:

Urząd Gminy w Choceniu
Starostwo Powiatowe we Włocławku
SADCO Grupa Sp. z o. o. Śmiłowice /Sławomir Szeroczyński, Piotr Jędrzejewski/
Kujawsko – Pomorskie Zrzeszenie LZS w Toruniu
Bank Spółdzielczy w Kowalu /Halina Radziejewska/
Gminne Towarzystwo Sportowe „Unia” Choceń / Sławomir Gwardecki/
Hurtownia LENA w Choceniu/ Piotr Lewandowicz/
Przedsiębiorstwo – MITARIO w Choceniu/ Mirosław Wojtczak/
Sklep Sportowy „Ania” we Włocławku/ Grzegorz Tomasik/
„Uzdrowisko Wieniec” Spółka z o.o. / Alicja Iżycka/
Spółdzielnia Handlowo – Rolnicza w Czerniewicach / Krystyna Delewska/
Państwo J.J. Mejza
Apteka „Pod Kasztanem ” w Choceniu/Andrzej Wieczorek/
Apteka Plusfarm /Michał Dymek/
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Choceniu /Radosław Chełminiak/
Sklep Wielobranżowy /Ewa Ćwklińska/
Sklep Herkules w Choceniu /Janusz Czerwiński/

Za sprawne przeprowadzenie zawodów dziękujemy nauczycielom i pracownikom gimnazjum, pracownikom Urzędu Gminy, Posterunkowi Policji ,Przychodni Lekarskiej „GALMED” w Choceniu oraz Komendzie Hufca ZHP – Powiat Włocławek z siedzibą w Choceniu.

« 1 z 3 »