Zaproszenie na Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Choceń

Dnia 17 stycznia 2016 r. o godz. 9.30 w Hali Sportowej GOSIR  w Choceniu odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Choceń.

Rywalizacja w turnieju toczyć się będzie w 3 kategoriach wiekowych:

•    młodzik /kadet – sp/gimnazjum (puchary do 3 miejsca, dyplomy do 12

miejsca)

•    junior/senior – rocznik 1999 i starsi (puchary do 3 miejsca, dyplomy do 6

miejsca)

•    weteran – powyżej 40 lat (puchary do 3 miejsca, dyplomy do 6 miejsca).

Dodatkowo wyróżniona zostanie najlepsza zawodniczka turnieju (najwyżej sklasyfikowana w kat. junior/senior) oraz najlepszy zawodnik/czka z terenu gminy Choceń ( najwyżej sklasyfikowani w kat. junior/senior). Rywalizacja rozpocznie się o godz. 9.30. Zawodnicy będą mieli do dyspozycji 10 stołów tenisowych. Rywalizacja będzie się toczyć równolegle we wszystkich trzech kategoriach. Hala sportowa będzie otwarta dla tenisistów od godz. 9.00. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszeń.

Zgłoszenia  do poszczególnych kategorii przyjmowane będą  bezpośrednio przed turniejem od godz. 9.00 do godz. 9.25 przy stoliku sędziowskim.

Uczestnictwo w kategorii młodzik, kadet –wpisowe 5 zł/osoba. uczestnictwo w kategorii open lub weteran – wpisowe 10zł/osoba (płatne w dniu zawodów przed ich rozpoczęciem).

Uwaga – zawodników na hali obowiązuje obuwie sportowe o jasnej podeszwie.

Kontakt: P. Trzcińska 661-035-487, S. Gwardecki 608-576-277

Wszystkich zawodników i zawodniczki, amatorów tenisa stołowego serdecznie zapraszamy do rywalizacji o mistrzowskie tytuły, a kibiców do kulturalnego dopingu swoich faworytów.