Młodzi tenisiści udanie zakończyli rok

W Świątecznym Turnieju Tenisa Ziemnego o puchar prezesa GTS Unia Choceń rozegranym dnia 19 grudnia 2015 r. w Wilkowicach bardzo udanie zaprezentowali się nasi młodzi tenisiści. W najmłodszej kategorii – do lat 8 najlepszym zawodnikiem został uczeń drugiej klasy naszej szkoły Kacper Walecki, który w finale pokonał Melanię Rybarkiewicz z Włocławka. Na trzecim stopniu podium w tej kategorii stanął debiutujący w zawodach tenisowych Marcel Klonowski – uczeń klasy pierwszej SP Śmiłowice.

W kategorii do lat 10 na miejscach 4-6 został sklasyfikowany Paweł Grześ z klasy trzeciej naszej szkoły.

W najstarszej kategorii trzecie miejsce zajął Michał Walewicz, a na miejscach 4-6 został sklasyfikowany Adam Dankowski – uczniowie klasy szóstej.

Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani paczkami od Św. Mikołaja oraz pamiątkowymi medalami.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zdobywcom dyplomów i pucharów.

Opiekunem i trenerem tenisistów jest pan Radosław Babiński.