Turniej z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku w Janikowie

7 kwietnia na obiektach OSiR w Janikowie rozgrywany został Finał Województwa Kujawsko-Pomorskiego Turnieju z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku. W turnieju udział wzięli chłopcy ze Śmiłowic w kat. U-12.  Mecze rozgrywane były na 8 boiskach. Łącznie wystartowało ponad 70 drużyn. Nasza drużyna w składzie: Sebastian Bagiński, Adam Dankowski, Mateusz Klonowski, Krystian Skwarski, Mikołaj Świątecki, Kacper Walecki, Michał Walewicz przegrała 3 mecze i nie wyszła ze swojej grupy. Ostatecznie została sklasyfikowana na miejscach od 9 – 16.  Na pocieszenie pozostaje fakt, że drużyna Wąbrzeźna, z którą dzielnie walczyliśmy w grupie  została zwycięzcą całego turnieju i pojedzie w nagrodę reprezentować nasze województwo na Stadion Narodowy do Warszawy.

Za występy w Finale Wojewódzkim dziękujemy i Gratulujemy!!!