Międzyszkolny Konkurs Ferie z Książką 2017 rozstrzygnięty

16 marca 2017r. w CCK-B nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego „Ferie z książką 2017” organizowanego od wielu lat przez Szkołę Podstawową w Śmiłowicach i Choceńskie Centrum Kultury-Biblioteka.  Konkurs organizowany dla uczniów naszej gminy ma na celu propagowanie czytelnictwa i korzystanie z zasobów bibliotek znajdujących się na terenie naszej gminy. Z roku na rok przyciąga coraz większą rzeszę młodych czytelników. Organizatorzy w ramach popularyzacji czytelnictwa nagradzają jak największa liczbę uczestników. Nagrodzeni  i wyróżnieni obok pamiątkowych dyplomów jak przystało na konkurs czytelniczy otrzymują nagrody książkowe. W tym roku nagrody te wręczyła osobiście Pani Agnieszka Świątkowska – Sekretarz Gminy Choceń.

Komisja w składzie Pani Irena Jarząb-Rutkowska, Pani Danuta Nowicka i Pani Ewa Wysińska nagrodziła i wyróżniła ponad 60 prac. Cieszymy się, ze wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

 

Lista nagrodzonych i wyróżnionych uczniów

w Międzyszkolnym Konkursie Ferie z Książką 2017

Kategorie wiekowe

5-latki

Nagrodzeni: Justyna Chmielewska Prywatne Przedszkole Śmiłowice, Lena Ciesielska Przedszkole Choceń

0ddział „0”

Nagrodzeni: Igor Świątkiewicz, Wiktoria Świątkowska, Oskar Gołębiewski SP Choceń, Maja Kucharska, Milena Bazela, Aleksandra Skibińska, Maja Kacprzak Przedszkole Choceń, Alan Świątkiewicz, Miłosz Terpiński SP Wilkowice.

Klasa I

Miejsce I Filip Szymański SP Śmiłowice, Michalina Bania SP Wilkowice, Miejsce II Julia Lachowicz SP Śmiłowice, Miejsce III Bartosz Godlewski SP Choceń, Mateusz Chmielewski SP Śmiłowice, Wiktoria Piotrowska SP Wilkowice,

Kasa II – III

Nagroda specjalna  Filip Grochowina SP Śmiłowice, Oliwia Lisowska SP Choceń

Miejsce I Agata Barańska SP Choceń

Miejsce II Andrzej Karkosik SP Choceń, Miłosz Szmajda SP Wilkowice

Miejsce III Antonina Kaniewska SP Choceń, Klaudia Kowalska, Nikola Piotrowska SP Wilkowice

Wyróżnienia: Klaudia Kwiatkowska SP Śmiłowice, Oliwia Ampanowicz, Eryk Banasiak, Antoni Płoszaj SP Wilkowice

Klasy IV – VI

Nagroda specjalna Maja Kruger – SP Wilkowice

Miejsce I Karina Sroka, Dominika Grześ, Weronika Piastowska SP Choceń

Miejsce II Daniel Grajbich, Szymon Sobociński, Katarzyna Gołębiewska SP Choceń

Miejsce III Karina Muszyńska, Marika Andrzejewska SP Śmiłowice, Roksana Szymańska SP Wilkowice

Wyróżnienia: Iga Rucińska, Natalia Czajkowska, Aleksandra Banasiak SP Wilkowice

Gimnazjum

Miejsce I Wiktoria Bagińska, Miejsce II Bartosz Mikołajewski, Miejsce III Patrycja Jasińska

Wyróżnienia: Bartosz Mikołajewski, Natalia Rucińska, Sara Jakubowska

 

Ponadto jury postanowiło nagrodzić za udział wszystkich najmłodszych uczestników konkursu książkami.

 

Organizatorzy serdecznie dziękują sponsorom nagród: Gminie Choceń i Radzie Rodziców SP Śmiłowice.

Organizatorzy konkursu gratulują wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom.

Dyrektor SP Śmiłowice Sławomir Gwardecki