Zarząd

Zarząd OSP w Śmiłowicach 2012rok

1. Prezes – Arkadiusz Rogowicz
2. Naczelnik (I Wiceprezes) – Adam Wołyniak
3. II Wiceprezes – Ewelina Zawadzka
4. I Zastępca Naczelnika – Piotr Bińkowski
5. II Zastępca Naczelnika – Janusz Ruciński
6. Skarbnik – Miłosz Kierzkowski
7. Sekretarz – Jadwiga Dorsz
8. Gospodarz – Stanisław Świątecki
9. Kronikarz – Martyna Woźnica

Komisja rewizyjna:

1. Przewodniczący- Michał Bagiński
2. Sekretarz – Sławomir Gwardecki
3. Członek komisji- Grzegorz Strzelecki

naczelnik Arkadiusz Rogowicz

prezes
Arkadiusz Rogowicz

zastepca naczelnika Adam Wolyniak

wiceprezes
Adam Wołyniak

janusz rucinski-czlonek zarzadu

zastępca naczelnika
Janusz Ruciński

 

sekretarz Jadwiga dorsz

sekretarz
Jadwiga Dorsz

miloszkierzkowski

skarbnik
Miłosz Kierzkowski

Lista strażaków czynnych 2012r.

  1. Rydecki Paweł
  2. Radzikowski Bartłomiej
  3. Wołyniak Adam
  4. Kierzkowski Jakub
  5. Adamczewski Przemysław
  6. Kołaciński Hubert
  7. Pawlak Jacek
  8. Rakowski Mateusz
  9. Ruciński Janusz
  10. Strzelecki Grzegosz
  11. Supryczyński Robert
  12. Woźnica Janusz
  13. Bińkowski Lukasz
  14. Szałczyński Konrad
  15. Szałczyński Andrzej
  16. Lewandowski Marek
  17. Śnioch Andrzej
  18. Świątecki Dariusz
  19. Świątecki Stanisław
  20. Rutkowski Roman
  21. Niewiadomski Mateusz
  22. Rogowicz Arkadiusz
  23. Wujkiewicz Jacek
  24. Szklarski Mateusz
  25. Kierzkowski Miłosz
  26. Osiński Stefan
  27. Dorsz Jadwiga
  28. Gwardecki Sławomir
  29. Bagiński Michał
  30. Kobielski Henryk
  31. Kierzkowski Józef
  32. Bagiński Bolesław
  33. Szklarski Rafał
  34. Kierzkowski Miłosz

Lista strażaków honorowych OSP:

  1. Bińkowski Jan
  2. Leszczyński Eugeniusz
  3. Rydzyński Teodor
  4. Stasiak Stanisław
  5. Przybyłowski Eugeniusz
  6. Rybska Zofia
  7. Nadolski Edward
  8. Zawadzka Halina
  9. Kobielski Henryk

Lista osób wspierających

  1. Bińkowska Barbara
  2. Bińkowska Zofia
  3. Bińkowski Mieczysław
  4. Kieszkowska Mirosława
  5. Kmieć Róża
  6. Kmieć Bogdan
  7. Kobielska Janina
  8. Przybyłowski Bolesław
  9. Stokwisz Grażyna
  10. Szałczyńska Mariola
  11. Szałczyńska Marta
  12. Bińkowski Stefan
  13. Zawadzki Jan
  14. Żakowiecki Jan
  15. Antczak Zenona
  16. Kieszkowski Paweł
  17. Stokfisz Włodzimierz
  18. Orliński Mirosław
  19. Pawlak Marian
  20. Kasiorkiewicz Mirosław
  21. Zawacki Zdzisław
  22. Kieszkowski Włodzimierz
  23. Skowrońska Jadwiga
  24. Herman Maria
  25. Świątecka Edwina
  26. Grabkowska Bogumiła
  27. Kmieć Sabina
  28. Kaczmarek Danuta
  29. Kwaśniewska Agniesz.
  30. Radzikowska Paulina
  31. Niewiadomska Genow.
  32. Bińkowski Andrzej
  33. Kurzep Dominik
  34. Bińkowski Marek
  35. Przybylski Andrzej
  36. Ciesielski Maciej
  37. Zawadzka Ewelina
  38. Kurzep Bartłomiej
  39. Kuropatwiński Lukasz
  40. Rogowicz Marzanna
  41. Zajdel Jan
  42. Piasecki Tomasz
  43. Kolanda Janusz
  44. Bińkowski Ryszard
  45. Orliński Bogdan

Młodzieżowa drużyna pożarnicza OSP:

  1. Rogowicz Igor
  2. Świątecki Marcel
  3. Kurzep Norbert
  4. Woźnica Waldemar
  5. Czyżewski Łukasz
  6. Koralewski Radosław
  7. Kamiński Dominik