Nasze osiągnięcia

NAJWIĘKSZE OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY

III miejsce w kategorii II ogólnopolskiego konkursu „Mój Las” Warszawa  2008 – Magdalena Kolanda, Zuzanna Pasiecznik
III miejsce w kategorii II ogólnopolskiego konkursu „Mój Las” Warszawa  2010 – Magdalena Kolanda, Zuzanna Pasiecznik

III miejsce Mistrzostw Województwa Kujawsko Pomorskiego w grze podwójnej żaków – Barcin 2008 – Mateusz Kubiak

IV miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt – Chełmno 2005
Magdalena Woźnicka, Emilia Przybylska

IV miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowym chłopców – Rynarzewo 2006
Bartłomiej  Kamiński, Dawid Lipiński

Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Kujawsko – Pomorskiego w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt  – 2008 – M. Lewandowska – 13 miejsce

Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Kujawsko – Pomorskiego w tenisie stołowym indywidualnym chłopców – Chełmno 2009 – M.  Kubiak – 13 miejsce

I miejsce w I Konkursie Piosenki Maryli Rodowicz organizowanym przez II LO we Włocławku – Magdalena Woźnicka

2 miejsca w I, II, VII i 3 miejsca w V, VI edycji Powiatowych Choceńskich Biegach Ulicznych   w kategorii drużynowej w latach 2003 – 2009

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „Wielka Klasówka IV – VI” w Kruszynie 2009 – D. Woźnicka,

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W 2012/2013 r.

LEKKA ATLETYKA:
XIV Powiatowy Mityng Lekkoatletyczny “Nadzieje Olimpijskie” – Cyprianka 2013
I miejsce w biegu na 300 m – K. Osińska
II m w biegu na 600 m – M. Koralewska

TENIS STOŁOWY
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu
I m – W. Woźnica, II m – M. Koralewska
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu
I m. – W. Woźnica, J. Kucharski II m. – K. Koralewska, N. Patyńska
Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowym chłopców – Grudziądz 2012 IV m.– W. Woźnica, J. Kucharski

KONKURSY WIEDZY, LITERACKIE I ARTYSTYCZNE
I m. w Diecezjalnym Konkursie plastycznym z okazji IX Narodowego Dnia Życia– M. Koralewska
I m. w XIII edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego pt. „Jesień na Kujawach” w Osięcinach – M. Koralewska
I m. w VII edycji Konkursu Poetyckiego im. L. Stankiewicza w Śmiłowicach – K. Koralewska
II m. w XIII edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego pt. „Jesień na Kujawach” w Osięcinach – S. Piekarski
II m. I wicemistrz „XI edycji Wielkiej Klasówki 2013” II Powiatowego konkursu ortograficznego w Kruszynie – M. Walewicz
II m. w XVIII Powiatowym Przeglądzie Piosenki Harcerskiej i Turystycznej w Choceniu w kat. – Zespół
II m. w VII edycji Konkursu Poetyckiego im. L. Stankiewicza w Śmiłowicach – M. Koralewska
III m. W konkursie recytatorskim poezji Karola Wojtyły w Radziejowie – A. Skwarska
III m. w III Przegląd Twórczości Jasełkowej pod hasłem „ Do Betlejem nie jest tak daleko” w Kruszynie
Wyróżnienie w Diecezjalnym Konkursie plastycznym z okazji IX Narodowego Dnia Życia
– K. KoralewskaWyróżnienie w VII edycji Konkursu Poetyckiego im. L. Stankiewicza w Śmiłowicach – A. Michalak
Wyróżnienie w VII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Twórczości J.P. II w Choceniu – A. Skwarska

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2011/2012
LEKKA ATLETYKA:

XXI Włocławski Miting Lekkoatletyczny „O Uśmiech Dziecka”                    

 I miejsce w biegu na 500 m – M. Śnioch
III miejsce w biegu na 500 m – A. Szymański
II miejsce w biegu na 1000 m – W. Woźnica

XIII Powiatowy Mityng Lekkoatletyczny “Nadzieje Olimpijskie” – Cyprianka 2012                   

I m w skoku w dal – W. Czyżewska
II miejsce w biegu na 600 m – M. Koralewska
III miejsce w biegu na 300 m  W. Czyżewska

XIII Regionalne Wiosenne Biegi Przełajowe – Szukamy Talentów Smólnik – 2012
II miejsce w biegu na 500 m -W. Czyżewska

I miejsce w turnieju „Z uśmiechem na starcie i mecie”

TENIS STOŁOWY

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu
II m. – W. Woźnica, Ł. Czyżewski                               

 Ćwierćfinał Igrzysk Młodzieży Szkolnej  Województwa Kujawsko – Pomorskiego               

 III m. – W. Woźnica, Ł. Czyżewski   

                           
Ćwierćfinał Igrzysk Młodzieży Szkolnej  Województwa Kujawsko – Pomorskiego                

VI m. – M. Michalak, M. Koralewska          

                    
KONKURSY  WIEDZY, LITERACKIE I ARTYSTYCZNE

III m. w konkursie plastycznym  VIII Narodowego Dnia Życia -M. Koralewskakl.V                                                  

I m. w Powiatowych eliminacjach   Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Młodzież zapobiega pożarom”M. Koralewska
Wyróżnienie  w XVII Powiatowym Konkursie Piosenki Harcerskiej w Choceniu – Zespół kl. VI
Wyróżnienie w VI edycji Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego  im. Leona Stankiewicza – A. Michalak, M. Koralewska kl. V
Wyróżnienie w XII edycji konkursu plast.  „Jesień na Kujawach”- K.Wojciechowski  kl. IIl
I m. w Konkursie Recytatorskim Prozy JP II           w Choceniu  – Sz. Skonieczny kl. VI
III m. w I Konkursie Recytatorskim Prozy JP II w Radziejowie – M. Lachendrowicz kl. VI